BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vykdytos priemonės metu nustatyti 7 pažeidėjai

Data

2021 06 07

Įvertinimas
0
Buve-policininkai-dirbti-nenori.jpg

Birželio 1 – 6 dienomis visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje buvo vykdoma pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolės priemonė.

Vykdytos priemonės metu pareigūnai nustatė 7 pažeidėjus. Jiems surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d. Už tai gresia bauda nuo 450 iki 600 eurų ir teisės vairuoti atėmimas nuo 3 iki 6 mėnesių.

Atminkite, kad daug skaudžių eismo įvykių, kurių metu žūva ar yra sunkiai sužeidžiami žmonės, įvyksta dėl įvažiavimo į priešpriešinio eismo juostą ir Kelių eismo taisyklių nustatytos lenkimo tvarkos pažeidimo.

Ateityje policijos pareigūnai ir toliau rengs panašias prevencines priemones siekdami mažinti daromus nusižengimus bei skatindami atsakingiau laikytis taisyklių.

Pastebėjus pavojingo ar chuliganiško vairavimo atvejus, galimai neblaivius vairuotojus bei kitus šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus apie tai nedelsiant praneškite policijai.

Kelyje elkimės atsakingai, lenkite tik įsitikinę, kad tai daryti saugu!