BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vasario mėnesį visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje bus vykdomos prevencines priemonės

Data

2023 02 01

Įvertinimas
0
IMG_5678.jpg

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, vasario mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.

Vasario 1-2 d. bus vykdoma privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolė.

Vasario 5-7 d. vyks vairuotojų, įskaitant dviračių ir elektrinių paspirtukų, blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė.

Vasario 9-11 d. ir vasario 27-28 d. pareigūnai stebės ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kai to reikalaujama pagal taisykles.

Vasario 13-19 d. bus vykdoma krovininių automobilių ir autobusų kontrolė.

Vasario 21-24 d. policijos pareigūnai vykdys pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolę ir vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolę (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant neturint laisvų rankų įrangos).

Dar kartą primename, kad nebūsime saugūs, jei elgsimės neatsakingai, nesaugosime savęs ir nesirūpinsime kitais eismo dalyviais.