BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Užkirstas kelias narkotinių medžiagų gamybai ir platinimui

Data

2020 12 04

Įvertinimas
1
Narkotikai 4 [800x600].jpg

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai turėdami informacijos, trečiadienį apie 17.25 val. Tauragės., r., Stragutės k., patikrinimui sustabdė automobilį ,,Skoda Superb”, kurį vairavo policijai žinomas tauragiškis, gim. 1995 m. Policijos pareigūnams apžiūrint automobilį, vyriškis siekdamas atsikratyti įkalčių, dalį išmetė į pievą, tikėdamasis, kad niekas nepastebės, deja, buvo atvirkščiai. Iš viso rasti ir paimti du plastikiniai indeliai su baltos spalvos drėgna medžiaga, t. y. apie 2 kg galimai psichotropinės medžiagos – amfetamino, bei automobilyje rastas civilinėje apyvartoje uždraustas nešaunamasis ginklas – kastetas. Vyrui paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 2 mėnesiams.

Tęsiant neatidėliotinus veiksmus, tą pačią dieną, policijos pareigūnai sulaikė du marijampoliečius, gim. 1993 m. ir gim. 1990 m., kurie policijos pareigūnams taip pat buvo žinomi. Atliekant kratas jų automobiliuose, gyvenamosiose bei pagalbinėse patalpose buvo rasta galimai narkotinė medžiaga – amfetaminas, bei galimai įranga su psichotropinėmis medžiagomis, kuri skirta narkotikų gamybai. Narkotinių medžiagų gamintojui, gim. 1993 m., paskirta kardomoji priemonė – suėmimas 2 mėnesiams, o trečiam įtariamajam, gim. 1990 m., paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykt.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 3 d., 258 str. 2 d., 259 str. 2 d. Šį ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.