BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Šventinį savaitgalį Šilalės rajono gyventojai nevengė sėsti už vairo išgėrę

Data

2021 05 03

Įvertinimas
0
Alkotesteris.jpg

Nuo 2021 m. balandžio 30 d. iki 2021 m. gegužės 3 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai surengė neblaivių vairuotojų kontrolės priemonę.

Pareigūnai įvairiose rajono vietose stabdė transporto priemones ir alkoholio kiekio matuokliu tikrino vairuotojų blaivumą.

Deja, praktika rodo, kad šio reikalavimo laikosi ne visi. Vykdomos priemonės metu buvo nustatyti du neblaivūs vairuotojai. Vienam iš jų, 53-iejų vairuotojui, nustatytas 0,49 prom. girtumas, kitam 31-erių vairuotojui, nustatytas 1,49 prom. alkoholio girtumas. Už tokį pasivažinėjimą vyrams gresia bauda ir teisės vairuoti atėmimas.

Siekdami maksimaliai užtikrinti eismo saugumą visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje, policijos pareigūnai ir toliau tęs blaivumo tikrinimo bei greičio kontrolės ir kitas prevencines priemones.

Policijos pareigūnai ragina visus eismo dalyvius atsakingai elgtis kelyje, nesėsti už automobilio vairo apsvaigus nuo alkoholio, pasirinkti saugų greitį ir paisyti Kelių eismo taisyklių.