Šilutiškis įkliuvo su kontrabandinėmis cigaretėmis – pradėtas ikiteisminis tyrimas
Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai intensyviai tęsia kovą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.
Liepos 11 d. buvo gauta informacija, kad šilutiškis, gim. 1987 m., automobiliu ,,Opel Astra“ gabena kontrabandines cigaretes, nepaženklintas Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka. Nedelsiant policijos pareigūnai pradėjo automobilio paiešką. Apie 13.30 val. automobilis buvo rastas paliktas pamiškėje, Tauragės r., o vairuotojas pasišalinęs. Neilgai trukus vyras buvo sulaikytas netoli įvykio vietos.
Automobilyje rasta ir paimta 6 000 pakelių cigarečių ,,NZ Gold“ su Baltarusijos Respublikos akcizo ženklais. Visų paimtų cigarečių pakelių vertė viršija 28 tūkst. eurų. Vyro atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 199-2 str. 2 d.
Informuojame, kad pareigūnai ir toliau vykdys aktyvias priemones akcizinių prekių srityje ir ragina gyventojus būti pilietiškiems bei pranešti apie jiems žinomą kitų asmenų vykdomą nusikalstamą veiką.

Atnaujinimo data: 2025-07-14
Taip pat skaitykite:
Kartais didžiausią ryžtą parodo tie, kurie patys dar tik auga
Liepa keliuose: dėmesys saugumui
Savaitės apžvalga: nuo sukčiavimų iki pavojingų pažeidimų keliuose
Stiprinamas policijos ir šaulių bendradarbiavimas
Visoje Lietuvoje atliktos kratos tiriant galimai apgaulingą UAB „Jozita“ apskaitos tvarkymą
