BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Šilutės rajono policijos komisariate apžvelgti 2020 m. veiklos rezultatai

Data

2021 02 26

Įvertinimas
0
nuotraukai KONVERTAV_page-0001.jpg

2021 m. vasario 25 d. 10.00 val. nuotoliniame renginyje buvo pristatyta Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato 2020 m. veiklos ataskaita.

Pasitarimo metu buvo apžvelgta 2020 m. kriminogeninė situacija, akcentuoti pasiekti geriausi rezultatai, pristatyti sėkmingai atlikti ikiteisminiai tyrimai, aptarti skaudžiausi eismo įvykiai, kuriuose žuvo žmonės, apžvelgta prevencinė veikla, aptartos problemos, atsakyta į bendruomenei rūpimus klausimus.

Taip pat susitikimo metu aptarti ir 2021 m. veiklos prioritetai.

Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato viršininkas Remigijus Rudminas akcentavo, kad vienas iš svarbiausių prioritetų yra gyventojų saugumo užtikrinimas.

Komisariato viršininkas paragino gyventojus būti budriems, pasirūpinti savo turto apsauga, bendrauti su kaimynais ir kurti saugią gyvenamąją aplinką, nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams.

Aktyvus visuomenės bendradarbiavimas su policijos pareigūnais, gali užtikrinti saugesnį rytojų“ – kalbėjo Tauragės aps. VPK Šilutės r. PK viršininkas Remigijus Rudminas.

Susitikime dalyvavę svečiai džiaugėsi glaudžiu bendradarbiavimu su policija, kartu vykdomomis priemonėmis, siekiant užtikrinti gyventojų saugumą.