BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Sėdę į transporto priemonę, nepamirškime užsisegti saugos diržo!

Data

2023 02 03

Įvertinimas
0
Pažeidimas saugos diržai .jpg

Šią savaitę, sausio 30-31 d. ir vasario 1-2 d., policijos pareigūnai vykdė privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.

Priemonės metu Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje išaiškinti 45 Kelių eismo taisyklių pažeidimai.

Daugiausia saugos diržų nenaudojimo atvejų nustatyta Šilalėje – 24, Šilutėje – 17, Tauragėje – 3, Pagėgių savivaldybėje – 1.

Priemonės metu nustatyti 3 vairuotojai (Šilalėje - 2, Šilutėje - 1), kurie vairuodami savo transporto priemones ne tik nesegėjo saugos diržų, bet ir naudojosi mobiliaisiais telefonais be laisvų rankų įrangos.

Šilalės rajone į pareigūnų akiratį įkliuvo neblaivus bei saugo diržo nesegėjęs vairuotojas, gim. 1963 m. Jam nustatytas 0,45 prom. girtumas.

Visiems pažeidėjams surašyti administracinio nusižengimo protokolai.

Primename, kad atsakomybė už saugos diržų nenaudojimą užtraukia baudą vairuotojams ir (ar) keleiviams nuo 30 iki 50 eurų. Pakartotinai padarytas toks pažeidimas užtraukia baudą nuo 60 iki 90 eurų, taip pat gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo 1 iki 2 mėnesių.

Atsižvelgus į priemonės rezultatus, galima teigti, kad ne visi vairuotojai rūpinasi savo saugumu ir važiuodami automobiliu, užsisega saugos diržus.

Važiuodami nepamirškite užsisegti saugos diržo bei pasirūpinkite vežamų vaikų saugumu automobilyje - naudokite jiems skirtas specialias sėdynes, prisekite saugos diržais.

Atminkite, kad užsegtas saugos diržas gali išgelbėti gyvybę!