BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Priemonės metu policijos pareigūnai išėmė 1 422 pakelius kontrabandinių cigarečių

Data

2020 12 01

Įvertinimas
0
CIgaretės 1 [800x650].jpg

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai savaitgalį ir pirmadienį, Šilalės mieste bei rajone, vykdė patikrinimus dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamų prekių.

Šeštadienį policijos pareigūnai patikrinimo automobilį ,,Alfa Romeo“, kurio bagažinėje rado ir paėmė 300 pakelių ,,NZ Gold“, 200 pakelių ,,Minsk Capital QS“ ir 180 pakelių ,,NZ“ cigarečių, kurie buvo nepaženklinti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Bendra rastų ir paimtų cigarečių vertė siekia 2 414 Eur. Vyriškiui surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 5 d. Vyrui, gim. 1978 m., gresia bauda nuo 2 000 iki 5 590 eurų.

Policijos pareigūnai tęsdami patikrinimus lapkričio 30 d. apsilankė pas 58 - vyriškį, kurio sodyboje Šilalės r., Kvėdarnos mstl., rado ir išėmė 742 pakelius cigarečių, kurie buvo nepaženklinti Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka. Bendra rastų ir paimtų cigarečių vertė siekia 2636,50 Eur. Už padarytą nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 209 str. 7 d., vyriškiui gresia bauda nuo 5 200 iki 6 000 eurų.

Siekdami užkardyti akcizais apmokestinamų prekių nelegalią apyvartą, pareigūnai ir toliau vykdys policines ir prevencines priemones, siekiant stiprinti akcizais apmokestinamų prekių nelegalios apyvartos užkardymą bei tikrins visą iš gyventojų gaunamą informaciją.