BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policijos pareigūnai vykdo prevencines priemones

Data

2021 07 13

Įvertinimas
0
12.jpg

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai aptarnaujamoje teritorijoje intensyviai vykdo prevencines priemones siekdami mažinti daromus pažeidimus.

Nuo liepos 1 d. iki 12 d. policijos pareigūnai dėmesį skyrė dviračių (elektrinių paspirtukų) vairuotojų kontrolei. Paspirtukų vairuotojai nepaiso šviesoforų signalų, kerta važiuojamąją dalį nemažindami važiavimo greičio, neįsitikinę, kad saugu, važiuoja pėsčiųjų perėjomis, sudaro staigią kliūtį, nenaudoja matomumą gerinančių priemonių (žibintų, ryškiaspalvių liemenių su šviesą atspindinčiais elementais).

Policijos pareigūnai priemonės metu fiksavo 15 pažeidimų. Visiems pažeidėjams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 428 straipsnį. Pagrindiniai pažeidimai fiksuoti aptarnaujamoje teritorijoje:

  • važiavimas paspirtuku per pėsčiųjų perėją nenulipus nuo jo;

  • važiavimas dviračiu esant neblaiviam;

Taip pat buvo vykdoma automobilių vairuotojų pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė. Priemonės metu fiksuoti 9 pažeidimai. Visiems pažeidėjams surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 1 d.

Raginame vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti atsakingais ir drausmingais vairuotojais. Primename, kad policijos pareigūnai ir toliau vykdys panašaus pobūdžio priemones, būkite tolerantiški eismo dalyviai.