BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policijos pareigūnai savaitgalį vykdė prevencinę priemonę

Data

2020 11 30

Įvertinimas
0
IMG_1291 [800x650].JPG

Savaitgalį, nuo lapkričio 27 d. iki lapkričio 29 d., policijos pareigūnai ypatingą dėmesį skyrė karantino reikalavimų užtikrinimui ir vykdė sustiprintą kontrolę prekybos centruose, siekdami užtikrinti, kad apsilankymai prekybos centruose būtų saugūs ir išvengta masinių susibūrimų.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai patikrino 98 prekybos centrus (Tauragėje – 32; Šilutėje – 25; Šilalėje – 27; Pagėgiuose – 14) ir patikrinimo metu nustatė vieną pažeidimą, kai prekybos centre, Tauragėje, Prezidento g., vyras, gim. 1980 m., ne tik, kad buvo neblaivus (2,33 prom.) viešoje vietoje, bet ir nedėvėjo nosį ir burną dengiančios apsauginės priemonės. Už tokius pažeidimus pareigūnai vyrui surašė protokolą pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 484 str. 2 d. ir 45 str. 2 d.

Primename ir raginame būti sąmoningais, nerizikuoti savo ir aplinkinių sveikata, dėvėti apsaugines veidą ir nosį dengiančias priemones, vengti masinių susibūrimų bei laikytis numatytų atstumų, o policijos pareigūnai ir toliau rengs panašias prevencines priemones.

Būkite saugūs ir atsakingi.