BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policijos pareigūnai išaiškino asmenis, kurie apgadino svetimą turtą

Data

2020 11 30

Įvertinimas
0
BMW automobilis.jpg

Policijos pareigūnai gavo pareiškimą, kad laikotarpiu nuo 2020 m. lapkričio 21 d. 19.00 val. iki 2020 m. lapkričio 22 d. 2.00 val. Šilutės r., Vainuto mstl., automobilyje „BMW 530D“ kilo gaisras, kurio metu buvo apgadintas automobilis, taip pat pavogta lentelė su valstybiniu numeriu. Automobilio savininkas patyrė 1 300 eurų nuostolį ir įtarė padegimą. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 187 str. 1 d.

Aiškinantis aplinkybes, buvo imtasi visų veiksmų siekiant kuo greičiau išaiškinti galimą padegimą: peržiūrimos vaizdo kameros, apklausiami liudytojai. Didelį indėlį ir pagalbą suteikė asmenys, kurie geranoriškai talkino pareigūnams ir padėjo pasiekti teigiamų rezultatų. Nustatyti du įtariamieji, kuriems paskirtos kardomosios priemonės (vyrui, gim. 1998 m. - 2 mėnesių suėmimas; vyrui, gim. 2000 m. - rašytinis pasižadėjimas neišvykti).

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai dėkoja visiems gyventojams už pilietiškumą, sąmoningumą bei visokeriopą pagalbą siekiant bendro tikslo. Prašome gyventojų nuolat saugoti savo turtą, t. y. įsirengti vaizdo stebėjimo kameras, rakinti duris, bendrauti su kaimynais, neviešinti informacijos internete, kuri gali būti naudinga vagims, bei stebėti aplinką ir kilus įtarimams pranešti policijai.