BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policija įspėja - Šilutės rajone lankosi romų tautybės asmenys

Data

2021 06 02

Įvertinimas
1
Policija.jpg

Paskutiniu metu, Šilutės rajone, gyventojus netikėtai aplanko romų tautybės moterys.

Moterys prisistato socialinėmis darbuotojomis ir įkyriai braunasi į senyvų žmonių namus. Kol viena „užkalba dantis“, kita „švarina“ namus. Dažniausiai po tokių netikėtų apsilankymų žmonės pasigenda pinigų.

2021 m. gegužės 28 d. apie 13.30 val. į 92-ejų moters namus, Šilutės r., Inkaklių k., nekviesta „viešnia“ užsuko siūlydama socialinę pagalbą. Po tokio netikėto vizito, senolė pasigedo 3 750 eurų.

Pareigūnai įspėja gyventojus būti atsargiems ir neįsileisti romų tautybės ar kitų įtartinų asmenų į savo namus.

Nesusiviliokite jų siūlomomis paslaugomis ar pigiomis prekėmis, nepasiduokite jų įkalbinėjimams, nepalikite jų vienų savo namuose, neteikite savo asmens duomenų, būkite dėmesingi ir įsidėmėkite atvykėlių automobilio markę, spalvą ir valstybinius numerius bei apie tokius apsilankymus kuo skubiau informuokite pareigūnus skubiosios pagalbos tarnybų telefonu 112.

Saugokite savo turtą!