BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pareigūnai prašo vairuotojų rugsėjį vairuoti itin atsargiai

Data

2022 08 31

Įvertinimas
0
0-item-1250.jpg

Policijos pareigūnai, užtikrindami eismo saugumą, rugsėjo mėnesį Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamojoje teritorijoje vykdys prevencines priemones.

Rugsėjo 1-3 d., 8-11 d. ir 26-29 d. bus vykdoma vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant neturint laisvų rankų įrangos).

Rugsėjo 1-5 d. pareigūnai stebės ar vairuotojai sustoja prieš pėsčiųjų perėjas, kai to reikalaujama pagal taisykles.

Rugsėjo 8-11 d. vyks pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė.

Rugsėjo 13-15 d. dėmesys bus skiriamas dviračių (elektrinių paspirtukų) vairuotojų kontrolei.

Rugsėjo 26-29 d. pareigūnai vykdys privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę.

Pareigūnai vairuotojus ragina būti itin atidžiais, ypač važiuojant pro mokyklas ar ikimokyklinio ugdymo įstaigas.

Suaugusiems eismo dalyviams primename, kad vaikai seka Jūsų pavyzdžiu, todėl nuolatinis drausmingas ir atsakingas elgesys kelyje – būtinas.

Saugokime save ir savo vaikus!