BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pareigūnai likvidavo didžiausią šiais metais aptiktą naminės degtinės bravorą

Data

2022 08 25

Įvertinimas
0
Bravoras.jpg

2022 m. rugpjūčio 24 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai Šilutės rajone, Girininkų kaime, negyvenamame pastate, aptiko ir likvidavo naminės degtinės bravorą.

Tai jau penktas bravoras, kurį pareigūnai aptinka šiais metais Šilutės rajone, tik pastarasis - vienas iš didžiausių.

Pareigūnai šiame bravore rado ir likvidavo aparatą naminiams stipriems alkoholiniams gėrimams gaminti, 12 tonų raugo ir 17 litrų išsunktų „velnio lašų“. Įvykio vietoje sulaikytas ir šios „gamyklos“ savininkas, gim. 1972 m.

Įtarimai pareikšti ir dar vienam vyriškiui, gim. 1966 m., aktyviai prisidėjusiam prie šios nusikalstamos veikos vykdymo.

Minėti asmenys į pareigūnų akiratį pateko pirmą kartą.

Pasak pareigūnų, iš šio aptikto raugo buvo tikimasi pagaminti ne mažiau 1 000 litrų naminės degtinės.

Dėl šio atvejo pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d., 22 str. 1 d., 201 str. 2 d.

Įstatymas už šių nusikalstamos veikos padarymą numato – baudą arba laisvės atėmimą iki penkerių metų.

Policija dėkoja gyventojams už teikiamą informaciją ir prašo nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.