BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Jau ne kartą baustas vyras ir toliau verčiasi neteisėta veikla

Data

2021 02 24

Įvertinimas
0
Alkoholis.png

Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik turint licenciją.

Tačiau tokie numatyti įstatymai ir baudos už alkoholio pardavinėjimą be leidimo, neatbaido Šilalės r., Traksėdžio sen., Kadžygos k., gyvenančio „verslininko“.

Ne kartą baustas ir pareigūnams gerai žinomas vyriškis, gim. 1975 m., ir toliau tęsia savo nelegalią veiklą.

2021 m. vasario 23 d. Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai Šilalės rajone, Kadžygos kaime, pastebėjo minėtą asmenį, bandantį klientui nelegaliai parduoti alkoholio. Deja, pareigūnai šiam sandoriui įvykti sutrukdė.

Kratos metu, vyro namuose, rasta ir paimta 120 vnt. įvairios rūšies ir talpos alkoholinių gėrimų. Vyriškiui pradėta administracinė teisena.

Raginame gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.