BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Gegužės mėnesį pareigūnai vykdo eismo prevenciją keliuose

Data

2021 05 11

Įvertinimas
0
Saugos diržas.jpg

Policijos pareigūnai nuo gegužės 5 d. iki 7 d. vyk privalomų saugos priemonių (saugos diržų, saugos šalmų, vaikams skirtų specialių sėdynių (prisegimo sistemų) naudojimo kontrolę. Priemonės metu visoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje fiksuoti 28 pažeidimai. Išanalizavus pažeidimus pastebima, kad didžiąją dalį fiksuotų pažeidimų sudaro asmenys, kurie vis dar pamiršta prisisegti saugos diržą. Už tokį pažeidimą gresia bauda nuo trisdešimt iki penkiasdešimt eurų.

Primename, kad:

  • saugos diržas privalo būti užsegtas juosiant jį per petį ir per juosmenį;

  • žemesni kaip 135 cm ūgio vaikai lengvuoju ar krovininiu automobiliu vežami prisegti jų ūgiui ir masei pritaikytomis vaikų prisegimo sistemomis;

  • saugos diržus, jei jie yra įrengti, privalo užsisegti ir autobuso keleiviai;

  • segint saugos diržą, įvykus autoįvykiui, rizika žūti sumažėja 45–50 % (vairuotojui ir priekyje sėdinčiam keleiviui).

Primename, kad nuo gegužės 10 d. iki gegužės 16 d. vykdoma krovininių automobilių ir autobusų kontrolė (inicijuota Europos kelių policijos tinklo ROADPOL). Vairuokite atsakingai ir laikykitės Kelių eismo taisyklių.