BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dingo žmogus!

Data

2022 01 13

Įvertinimas
0
Vytautas Ž..jpg

2022 m. sausio 7 d. apie 13.30 val. iš namų, Šilutėje, Melioratorių al., išėjo Vytautas Žemantauskas, gim. 1964 m., ir iki šiol negrįžo.

Vytautas Žemantauskas yra apie 160 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, tamsiais rudais plaukais, melsvomis akimis, trumpais ūsais. Vyro kalba nerišli, netaisyklinga laikysena – susikūprinęs.

Vyras vilkėjo tamsios spalvos striukę, vilkėjo languotus marškinius, mėlynus džinsus, avėjo juodos spalvos batus, ant kairės rankos turėjo laikrodį.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atsiliepti asmenis, mačiusius ar žinančius šio vyriškio buvimo vietą, ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos.

Prašome susisiekti su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiąja tyrėja Vaida Auškalniene, tel. 8 700 64054 arba el. paštu vaida.auskalniene@policija.lt