BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Dėmesio! Dokumentų teikimas į 2023 m. Įvadinio mokymo kursų atrankas jau prasidėjo!

Data

2023 02 02

Įvertinimas
0
IMG_5767.JPG

Dėmesio! Dokumentų teikimas į 2023 m. Įvadinio mokymo kursų atrankas jau prasidėjo!

Kursų trukmė: 6 savaitės.

Vieta: Lietuvos policijos mokykla (Mokslo g. 2, Mastaičiai, Kauno raj.).

Planuojamos atrankos datos: 2023 m. kovo, balandžio, rugpjūčio ir spalio mėnesiais (tikslios datos bus pateiktos visiems pretendentams individualiai).

Dalyvauja pretendentai, turintys bet kokį aukštąjį (universitetinį arba neuniversitetinį) išsilavinimą.

Dokumentus prašome pildyti elektroniniu būdu svetainėje www.stokipolicija.lt

Kviečiame pasirinkti policijos pareigūno profesiją ir įsilieti į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų gretas!

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate yra specializuoti kriminalinės policijos padaliniai, kuriuose dirbant galima tirti ne vien vagystes ar smurto atvejus, bet sudėtingas, įdomias bylas ar dirbti su kriminaline žvalgyba susijusį darbą. Galbūt norite tapti ekspertu? Reagavimo ir Kelių policijos skyriuose - situacijų įvairovė garantuota. Jūsų darbo laikas ir pamainos planuojamos iš anksto, todėl policininkui asmeninius poreikius suderinti su darbu kartais yra netgi paprasčiau nei kitų profesijų atstovams.