BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Projektas „Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Tauragėje, Gedimino g. 17, modernizavimas“

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kartu su Viešųjų investicijų plėtros agentūra vykdo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Tauragėje, Gedimino g. 17, modernizavimas“.

Šio projekto tikslas – Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Tauragėje, Gedimino g. 17, atnaujinimas.

Projekto įgyvendinimo metu bus modernizuota šildymo sistema, šilumos punktas, šalto vandentiekio ir nuotėkų sistema, įrengti (atnaujinti) priešgaisrinės saugos įrenginiai. Bus atliktas sutapdinto stogo išorinių sienų (vėdinamas fasadas) ir cokolio šiltinimas. Taip pat bus pakeistos lauko durys ir pastato langai.

Atnaujinant valstybei nuosavybės teise priklausantį pastatą, siekiama, kad pastatas atitiktų ne žemesnę kaip pastato C energinio naudingumo klasę ir sumažinti galutines suvartojamos energijos sąnaudas ne mažiau 30 procentų. Dėl taupesnio energijos vartojimo į atmosferą bus išmetama 25,22 tonos mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų (anglies dioksido). Pastatą pagal paskirtį numatoma naudoti ne mažiau kaip 10 metų.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2023 m. sausio 31 d.

Bendra projekto vertė – 546 305 eurai.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-25