BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Projektas „Atsinaujinančio energijos šaltinio (saulės energijos) panaudojimas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate, Tauragėje, Gedimino g. 17“

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate įrengta moderni saulės elektrinė

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įgyvendino projektą Nr. KKS-S-251(2020) „Atsinaujinančio energijos šaltinio (saulės energijos) panaudojimas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate, Tauragėje, Gedimino g. 17“, kuris buvo finansuojamas panaudojant Klimato kaitos programos lėšas.

Ant pastato stogo buvo sumontuota saulės elektrinė. Iš viso sumontuoti 94 saulės moduliai „LUXEN SOLAR LNSK-450M 450 W“.

Saulės elektrinė pradėjo veikti nuo 2021 m. rugpjūčio 6 d.

Nuo jos veikimo pradžios pagaminta apie 8200 kWh elektros energijos. Prognozuojama, kad per metus saulės elektrinė pagamins 32,23 MWh elektros energijos.

Šio projekto įgyvendinimas teiks ekonominę naudą ir prisidės prie aplinkos taršos mažinimo, kadangi elektros energija bus gaminama iš atsinaujinančio energijos šaltinio.

Bendra projekto vertė – 50220,14 eurų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-10-26