BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Projektai

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kartu su Viešųjų investicijų plėtros agentūra vykdo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Tauragėje, Gedimino g. 17, modernizavimas“.

Šio projekto tikslas – Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Tauragėje, Gedimino g. 17, atnaujinimas.

Projekto įgyvendinimo metu bus modernizuota šildymo sistema, šilumos punktas, šalto vandentiekio ir nuotėkų sistema, įrengti (atnaujinti) priešgaisrinės saugos įrenginiai. Bus atliktas sutapdinto stogo išorinių sienų (vėdinamas fasadas) ir cokolio šiltinimas. Taip pat bus pakeistos lauko durys ir pastato langai.

Atnaujinant valstybei nuosavybės teise priklausantį pastatą, siekiama, kad pastatas atitiktų ne žemesnę kaip pastato C energinio naudingumo klasę ir sumažinti galutines suvartojamos energijos sąnaudas ne mažiau 30 procentų. Dėl taupesnio energijos vartojimo į atmosferą bus išmetama 25,22 tonos mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų (anglies dioksido). Pastatą pagal paskirtį numatoma naudoti ne mažiau kaip 10 metų.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2023 m. sausio 31 d.

Bendra projekto vertė – 546 305 eurai.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kartu su Viešųjų investicijų plėtros agentūra vykdo iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Šilalėje, Struikų g. 5, modernizavimas“.

Šio projekto tikslas – Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Šilalėje, Struikų g. 5, atnaujinimas.

Projekto įgyvendinimo metu bus rekonstruotas šilumos punktas, modernizuota šildymo ir karšto vandens sistema, šalto vandentiekio ir nuotėkų sistema, įrengti (atnaujinti) priešgaisrinės saugos įrenginiai. Bus atliktas šlaitinio stogo, išorinių sienų (vėdinamas fasadas) ir cokolio, perdangos į nešildomą palėpę šiltinimas. Taip pat bus pakeistos lauko durys ir pastato langai.

Atnaujinant valstybei nuosavybės teise priklausantį pastatą, siekiama, kad pastatas atitiktų ne žemesnę kaip pastato C energinio naudingumo klasę ir sumažinti galutines suvartojamos energijos sąnaudas ne mažiau 30 procentų. Dėl taupesnio energijos vartojimo į atmosferą bus išmetama 65,15 tonos mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų (anglies dioksido).

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2023 m. sausio 31 d.

Bendra projekto vertė – 711 688 eurai.

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate įrengta moderni saulės elektrinė

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas įgyvendino projektą Nr. KKS-S-251(2020) „Atsinaujinančio energijos šaltinio (saulės energijos) panaudojimas Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate, Tauragėje, Gedimino g. 17“, kuris buvo finansuojamas panaudojant Klimato kaitos programos lėšas.

Ant pastato stogo buvo sumontuota saulės elektrinė. Iš viso sumontuoti 94 saulės moduliai „LUXEN SOLAR LNSK-450M 450 W“.

Saulės elektrinė pradėjo veikti nuo 2021 m. rugpjūčio 6 d.

Nuo jos veikimo pradžios pagaminta apie 8200 kWh elektros energijos. Prognozuojama, kad per metus saulės elektrinė pagamins 32,23 MWh elektros energijos.

Šio projekto įgyvendinimas teiks ekonominę naudą ir prisidės prie aplinkos taršos mažinimo, kadangi elektros energija bus gaminama iš atsinaujinančio energijos šaltinio.

Bendra projekto vertė – 50220,14 eurų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-03-25