BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Pavogtos pušys.jpg
2020 10 23
Ilgapirščiai traukia į miškus

2020 m. spalio 20 d. Tauragės rajone, Mažonų kaime, esančiame miške, „darbavosi“ ilgapirščiai. Pagrindinis v agių taikinys – pušelės.

karys-1.jpg
2020 10 22
Informacija dėl karinių pratybų vykdymo

Informuojame, kad 2020 m. spalio 23-25 dienomis, Šilalėje bei Šilalės r., Pajūrio sen., Jomantų k., vyks Krašto apsaugos savanorių pajėgų Žemaičių apygardos 3-iosios rinktiės 308 pėstininkų kuopos pratybos.

file59892123_e3a0a37f.jpg
2020 10 16
Būkite budrūs! Siautėja vagys!

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai informuoja, kad paskutiniu metu kaimyniniuose rajonuose „darbuojasi“ ilgapirščiai. Pagrindinis ilgapirščių taikinys – prekybos kioskai.

Atšvaitas.jpg
2020 10 15
Efektyviausia saugumo priemonė tamsiu paros metu - atšvaitas

Šaltuoju metų laiku, kuomet rytai išaušta vėliau, o ir vakaras atslenka gerokai anksčiau, pėstieji turi būti labai atsargūs. Lietuvoje minint Atšvaitų dieną, pareigūnai nori atkreipti pėsčiųjų dėmesį į atšvaitų svar

mašina 2.jpg
2020 10 15
Prevencinė priemonė skirta vairuotojams dėl neteisėto mobiliojo ryšio priemonės naudojimo vairuojant

Kelių eismo taisykl ėse yra numatytas punktas, kad vairuojant transporto priemones naudotis mobiliuoju telefonu yra griežtai draudžiama. Deja, tokie daromi pažeidimai yra dažniausiai pasitaikantys.

BMW automobilis [800x450].jpg
2020 10 13
Neapgalvoti poelgiai pritraukia nemalonumus

Vienas iš lietuvių bruožų yra dalintis savo laimėjimais, žygbarbiais tam tikrais poelgiais su visais. Deja, ne visi daromi poelgiai yra teisingi. Policijos pareigūnus pasiekė vaizdo įrašas, kuriame fiksuojamas chuliganiškas vairavimas Šidagių kaime, kai automobolio ,,BMW 5” vairuotojas nepaiso Kelių eismo taisyklių.

Dviratis Šilutė.jpg
2020 10 12
Policijos pareigūnai prašo atsiliepti dviračio savininką

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai rado dviratį, tačiau nepavyksta nustatyti kas jo tikrasis šeimininkas. Gyventoją, atpažinusį savo dviratį, ar žinančius, kam jis priklauso, prašome kreiptis į Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato...

Pagėgiai rinkimai1.jpg
2020 10 09
Išankstinis balsavimas praėjo sklandžiai

Pirmadienį prasidėję keturias dienas trunkantys išankstiniai rinkimai į Seimą, praėjo sklandžiai. Dėkojame piliečiams už išlaikytą rimtį ir supratimą.

img-7977.jpg
2020 10 08
Mėgstantis įžeidinėti pareigūnus elektroninėje erdvėje, sulaukė teismo sprendimo

Policijos pareigūnai dirbdami savo darbą, sulaukia ne tik šiltų padėkos žodžių. Vis dar pasitaiko drąsuolių nevengiančių įžeisti uniformuotus pareigūnus.

Dviratiss.jpg
2020 10 07
Policijos pareigūnai ieško automobilio sukėlusio eismo įvykį

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai prašo visuomenės pagalbos, kurie matė ar užfiksavo vaizdo registratoriais eismo įvykį kai automobilis kliudė dviratininkę.

Policija.jpg
2020 10 01
Ypatingas policijos dėmesys rinkimų skaidrumui

A rtėjant išankstiniams rinkimams, p areigūnai aktyviai planuoja savo veiksmus ir vykdo paruošiamuosius darbus.  

Pagėgiai cigaretės.jpg
2020 09 30
Stabdomas nestojo, kol griovys nesustabdė

Antradienį apie 16.30 val. kelyje Ryga-Šiauliai-Tauragė-Kaliningradas buvo stabdomas automobilis ,,Audi A6 Avant”, kuris nepakluso reikalavimui sustoti ir nuvažiavo. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai nedelsiant pradėjo pers e kioti...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 12 Pirmyn