BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Ypatingas policijos dėmesys rinkimų skaidrumui

Data

2020 10 01

Įvertinimas
0
Policija.jpg

Artėjant išankstiniams rinkimams, pareigūnai aktyviai planuoja savo veiksmus ir vykdo paruošiamuosius darbus.

Rinkimų metu pareigūnai didelį dėmesį skirs viešosios tvarkos užtikrinimui ir visuomenės saugumui visose rinkimų apylinkėse.

Pareigūnai dės dideles pastangas, kad rinkimai vyktų sklandžiai ir būtų užtikrinamas maksimalus jų skaidrumas. Tam, kad sumažinti galimus pažeidimus bus sustiprintos ir policijos pareigūnų pajėgos.

Raginame gyventojus būti pilietiškais, pasinaudoti savo rinkimų teise bei pastebėjus ar užfiksavus galimus pažeidimus, apie tai pranešti policijai.

Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, rekomenduojame rinkimų apylinkėse dėvėti nosį ir burną dengiančias veido apsaugos priemones, bendraujant laikytis saugaus atstumo, dezinfekuoti rankas bei paisyti kitų higienos reikalavimų siekiant išvengti viruso plitimo.