BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Vykdyta sustiprinta greičio kontrolė

Data

2020 08 17

Įvertinimas
0
Vizir3.jpg

Šiltais orais lepinanti vasara, visgi priverčia kai kuriuos vairuotojus stipriau spustelėti akseleratoriaus pedalą. Eilinį kartą pareigūnai įsitikina, kad daugumai eismo dalyvių Kelių eismo taisyklės neegzistuoja.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, 2020 m. rugpjūčio 11-13 dienomis, vykdė sustiprintą važiavimo greičio kontrolę visoje Tauragės apskrityje.

Priemonės metu, per kelias valandas, policijos pareigūnai greičio matuoklio pagalba nustatė 84 Kelių eismo taisyklių pažeidėjus, iš kurių 75 greitį viršijo daugiau nei 20 km/h, 4 lenkė transporto priemones sankryžose, kur tai daryti draudžiama. Taip pat greičio matuoklis užfiksavo 5 vairuotojus, kurie leistiną greitį viršijo daugiau nei 50 km/h.

Policijos pareigūnai įspėja, kad leistino greičio viršijimas ne tik užtraukia baudas ir teisės vairuoti atėmimą, bet ir kelia grėsmę drausmingiems eismo dalyviams.

Atminkite, kad viršijant leistiną greitį gerokai padidėja stabdymo kelias, kuris gali turėti didelės reikšmės netikėtai susidūrus su kliūtimi kelyje, o taip pat keliama grėsmė ir kitų transporto priemonių ar pėsčiųjų judėjimui.

Tik gerbdami vienas kitą kelyje ir laikydamiesi Kelių eismo taisyklių, vairuotojai gali išvengti eismo įvykių bei nemalonių incidentų.

Vairuokite atsakingai!