BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Tauragės policija pareigūnų įžeidinėjimo viešoje erdvėje netoleruos

Data

2020 09 16

Įvertinimas
0
Imunitetass.JPG

Policija ima vis griežčiau reaguoti į pareigūnų įžeidinėjimą internete.

2020 m. rugsėjo 15 d. apie 18.35 val. socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Tauragės apskrities policijapo pareigūnų nuotrauka, buvo patalpintas komentaras, kurio tekstas žemina policijos pareigūnus prieš visuomenę.

Žodžio kišenėje neieškantis 27-erių vaikinas, savo veiksmais įžeidė ne tik policijos pareigūnų garbę ir orumą, bet ir padarė administracinį nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso (toliau – LR ANK) 508 straipsnyje (Statutinio valstybės tarnautojo, karo policijos ar žvalgybos pareigūno garbės ir orumo pažeminimas).

Pareigūnų garbę ir orumą žeminantys komentarai kainuoja brangiai.

Už šį pažeidimą yra numatyta bauda nuo 90 iki 140 eurų. Kadangi minėtas Šilalės rajono gyventojas pažeidimą padarė pirmą kartą, pritaikius administracinį nurodymą jam paskirta bauda – 45 eurai.

Informuojame, kad policijos pareigūnus, sąžiningai vykdančius savo pareigas, gina įstatymai, o į bandymus nusikalstamai paveikti pareigūnus reaguojama principingai.