BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlė

Data

2020 06 11

Įvertinimas
0
3.jpg

2020 m. birželio 10 d. apie 14.20 val. policijos pareigūnai tikrindami gautą informaciją, kad Šilutės r., Švėkšnos sen., Pjaulokių k., galimai vyras, 1965 m., laiko ir gamina naminę degtinę pasitvirtino. Patikrinimo metu esančioje teritorijoje buvo rasta visa įranga gaminti naminei degtinei bei apie 3 tonos raugo. Bravore darbavosi du vyrai, gim. 1965 m., ir 1961 m., tačiau darbus užbaigė policijos pareigūnai, kurie išardė rastą bravorą bei konfiskavo raugą.

Atliekant tolimesnius veiksmus buvo atliktos kratos ir vienos kratos metu, gyvenamojo namo rūsyje, Šilutėje, rastos septynios plastikinės 10 litrų talpos, kurios buvo sklidinos naminės degtinės. Taip pat šalia visa to rasta ir kontrabandinių cigarečių: 2 pakeliai ,,Queen superslims”, 10 pakelių ,,Minsk”, 4 pakeliai ,,Premjer”, 30 pakelių ,,NL Full Flavor”, 20 pakelių “Fest”. Iš viso namuose rasta ir paimta 70 litrų naminės degtinės bei 66 pakeliai kontrabandinių cigarečių.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.