BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Startavo teisinių žinių konkursas „Temidė“

Data

2019 04 15

Įvertinimas
0
IMG_4089 [700x550].JPG

Kaip ir kiekvienais metais, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnai šiemet subūrė aptarnaujamos teritorijos moksleivius į teisinių žinių konkursą „Temidė“.

Konkurso tikslais siekiama padidinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos veiksmingumą, įgyvendinti nusikalstamų veikų ir kitų teisės pažeidimų prevencijos priemones, suteikti moksleiviams teisinių ir su policijos veikla susijusių žinių, skatinti jaunimo atsakingumą ir pilietiškumą, ugdyti moksleivių kūrybiškumą, skatinti švietimo įstaigų bendruomenių bei teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Šiemet konkurso dalyviai varžėsi ir jėgas aiškinosi įvairių sričių klausimuose. Klausimai buvo parengti vadovaujantis konkurso nuostatuose nurodytais teisės aktais. Komandų atsakymus į konkurso klausimus kiekviename rajone vertino atskiros komisijos, sudarytos iš Tauragės aps. VPK pareigūnų ir darbuotojų, savivaldybių Švietimo skyriaus specialistų ar kitų kviestinių svečių.

Šio konkurso I-asis etapas Šilalėje vyko balandžio 4 d. Į Šilalės atvirą jaunimo centrą ,,Pulsas“ pakviestos penkios Šilalės miesto ir rajono mokyklų komandos: Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos, Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazijos, Šilalės r. Pajūralio pagrindinės mokyklos, Šilalės r. Obelyno pagrindinės mokyklos ir Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazijos. Susumavus konkurso rezultatus, I-ąją vietą užėmė ir į II- ąjį konkurso etapą pateko Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos komanda.

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje ,,Temidės“ konkursas vyko balandžio 11 d. Konkurse varžėsi iš viso trys komandos: iš Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos ir Stoniškių pagrindinės mokyklos. I-osios vietos nugalėtojais tapo ir kitame etape atstovaus - Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos komanda.

Šilutėje F. Bajoraičio bibliotekoje, balandžio 12 d., į ,,Temidės“ konkursą susirinko net penkios dalyvių komandos. Konkurse dalyvavo Šilutės Vydūno gimnazijos komanda ,,Vydūniečiai“, Pirmosios gimnazijos Kintų skyriaus komanda ,,Veidu į teisę“, Vainuto gimnazijos komanda ,,Geležinis vilkas“, Pamario pagrindinės mokyklos komanda ,,Pamariečiai“, Saugų J. Mikšo pagrindinės mokyklos komanda ,,Jaunieji piliečiai“. Nugalėtojomis tapo jau penktus metus iš eilės merginų komanda iš Vydūno gimnazijos. Merginos dalyvauja nuo 8 klasės ir kiekvienais metais skina pergales.

Tauragėje konkursas vyko balandžio 12 d., Tauragės aps. VPK aktų salėje. Čia susibūrė šešios komandos: net trys komandos iš Tauragės „Versmės“ gimnazijos, 2 komandos iš Žygaičių gimnazijos ir Gaurės pagrindinės mokyklos komanda. I-ąją vietą iškovojo Tauragės „Versmės“ gimnazijos komanda - „Pavadinimo nėra“.

Moksleiviai pademonstravo puikias teisines žinias ir išmonę. Visiems konkurso dalyviams buvo išdalinti padėkos raštai, saldžios ir kitos atminimo dovanėlės.

Visos nugalėjusios komandos dalyvaus II- ajame konkurso etape. Komandos dalyvaus žaidime ,,Temidės pabėgimo kambarys“ ir bandys įveikti užduotis bei patekti į kitą etapą. Šiame ture bus išrinkta po vieną kiekvieną apskritį atstovausiančią komandą, kurios susitiks III-ajame konkurso etape.

Linkime visoms komandoms sėkmės sekančiuose etapuose ir svarbiausia didelio žinių bagažo!