BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Saugaus eismo pamoka mažiausiems eismo dalyviams

Data

2020 09 03

Įvertinimas
0
Būk saugus.jpg

Prasidėjus naujiems mokslo metams, Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė norėdama atkreipti pradinukų dėmesį į eismo saugumą ir priminti jiems kaip saugiai reikia pasiekti mokyklą bei namus, 2020 m. rugsėjo 2-3 d. suorganizavo mažiausiems eismo dalyviams akciją „Būk saugus“.

Bendruomenės pareigūnė kartu su Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro atstove aplankė Pagėgių Algimanto Mackaus ir Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijas bei Natkiškių Zosės Petraitienės ir Stoniškių pagrindines mokyklas.

Apsilankymo metu pareigūnė visiems pradinukams išdalino šviesą atspindinčius atšvaitus, lankstinukus, priminė pagrindines saugaus eismo taisykles.

Pareigūnė paaiškino vaikams kaip teisingai reikia įlipti ir išlipti autobuso.

Priminė jiems, kad važiuojant autobusu negalima vienas su kitu stumdytis, po jį bėgioti. Iš autobuso išlipti reikia pro jo galą ar priekį ir visada palaukti kol autobusas nuvažiuos ir tik tuomet saugiai galima pereiti į kitą gatvės pusę.

Susitikimo pabaigoje pradinukams pareigūnė palinkėjo saugių mokslo metų ir ragino nepamiršti pagrindinių saugumą lemiančių taisyklių keliuose: segėti šviesą atspindintį elementą, per perėja eiti tik įsitikinus, ar tai yra saugu.