BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Rugsėjo 1-ąją Šilutės gyventojai žinojo, kur galima laisvai įsigyti alkoholinių gėrimų

Data

2020 09 02

Įvertinimas
0
Šilutė-naminė.jpg

Atsižvelgiant į gyventojų išsakytus pastebėjimus dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo ir realizavimo, 2020 m. rugpjūčio 22 d. pareigūnai apsilankė ir atliko kratas moters, gim. 1976 m., namuose, esančiuose Šilutėje, Tilžės g.

Atidžiai apžiūrėjus 44 -erių moters namus, pareigūnai juose aptiko apie 7 litrus naminės degtinės bei 47 pakelius cigarečių su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis. Akcizinių prekių pardavėjai buvo pradėta administracinio nusižengimo teisena.

Tačiau tuo viskas nesibaigė. Moters neišgąsdino jos namuose atliktos pareigūnų kratos, ji savo nelegalią veiklą nusprendė tęsti toliau.

Alkoholio kontrolės įstatyme yra įtvirtintas draudimas prekiauti alkoholiniais gėrimais kiekvienų metų rugsėjo 1 dieną, todėl alkoholio mėgėjai ieško vietų, kur alkoholis prekiaujamas nelegaliai. Kaip ir kasmet, šią dieną, Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai skyrė ypatingą dėmesį prekybos alkoholiniais gėrimais vietų stebėsenai ir priežiūrai.

Pareigūnai nusprendė patikrinti turimą informaciją apie namine degtine galimai prekiaujančius asmenis, tame tarpe ir minėtą adresą, Šilutėje, Tilžės g.

Įtarimai apie galimą nelegalią alkoholio prekybą pasitvirtino. Pareigūnai pastebėjo iš 44 -erių moters namų vienas po kito išeinančius 3 asmenis, pas kuriuos apžiūros metu buvo rasta naminė degtinė. Nustatyta, kad moteris šiems asmenims bendrai realizavo 1,2 litro naminės degtinės, todėl pareigūnai nedelsiant atliko kratą minėtos moters namuose ir rado dar apie 7 litrus namis degtinės.

Dėl šio įvykio pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą. Už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimą, laikymą, gabenimą ar realizavimą moteriai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti.