BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Rinkis kamuolį, vietoj žalingų įpročių

Data

2018 12 11

Įvertinimas
1
2A.jpg

2018 m. gruodžio 10 d., Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariatas vykdydamas Pagėgių savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių projektą „Sumažinkime alkoholio, psichiką veikiančių medžiagų ir tabako gaminių vartojimą”, organizavo sportines varžybas, Pagėgių savivaldybės Algimanto Mackaus gimnazijos 5-6 klasių mokiniams.

Pagrindinis tikslas – užkirsti kelią nepilnamečių asmenų, tabako, psichiką veikiančių medžiagų ir alkoholio vartojimo plitimui, nusikalstamumui ir kitokio pobūdžio asocialiam elgesiui, stiprinant nepilnamečių psichologinį ir fizinį atsparumą neigiamiems socialinės aplinkos faktoriams, plečiant jų užimtumo galimybes ir skatinant pasirinkti sveikos gyvensenos alternatyvą.

Jaunimui buvo siūloma vietoj žalingų įpročių rinktis kamuolį. Buvo organizuojamos krepšinio, futbolo, kvadrato varžybos 5-6 klasių mokiniams.

Po įnirtingos ir atkaklios kovos paskelbti nugalėtojai. Mergaičių tarpe prizinę vietą užėmė - 5 klasė, berniukų tarpe - 6 klasė. Prizininkai apdovanoti policijos komisariato įsteigtais prizais.

Džiaugiamės, kad jaunimas noriai dalyvauja prevencinėse akcijose, renkasi kitas alternatyvas ir aktyviai pasisako prieš žalingus įpročius.