BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Primename vairuotojams būti atidiems

Data

2020 07 27

Įvertinimas
0
DĖMESIO - LAUKINIAI GYVUNAI [600x450].jpg

Ne kartą važiuojant automobiliu ar kita transporto priemone, vakare ar nakties metu, tenka pastebėti blausius gyvūnų akių žiburėlius ir niekada nežinai, kada gali jie išbėgti į kelią. Taip pat apie gyvūnų migracijos kelius ar vietas, kuriose jų apstu įspėja kelio ženklai, bet to maža. Vien savaitgalį fiksuoti 5 pranešimai apie susidūrimus su gyvūnais. Susidūrimai su dideliais laukiniais gyvūnais yra labai pavojingi – tokių eismo įvykių metu padidėja rizika ne tik sugadinti transporto priemonę, bet ir sunkiai susižaloti.

Šeštadienį apie pietus, policijos pareigūnai gavo pranešimą, kad ,,BMW” vairuotojui, gim. 2001 m., netikėtai išbėgo stirna į kelią ir vyrui neliko nieko kito tik stengtis išvengti susidūrimo, ko pasekoje automobilis nuvažiavo nuo kelio, o ,,CITROEN” vairuotojas, gim. 1972 m., tamsiu paros metu nepastebėjo stirnos ir ją nudaužė bei apgadino automobilį, tai pat šeštadienio naktį vyro vairuojamas ,,BMW” automobilis kliudė ant važiuojamosios kelio dalies stovėjusį veršiuką, kaip vėliau paaiškėjo išvengta didesnės nelaimės, nes netoliese stovėjo visa gyvulių banda.

Kelių eismo taisyklėse nurodoma – jei susidūrus su laukiniu gyvūnu buvo apgadintas kitiems asmenims priklausančios transporto priemonės, kroviniai, kelio įrenginiai ar kitas turtas, jeigu buvo sužeistas ar nugaišo gyvūnas – vairuotojas PRIVALO telefonu pranešti policijai apie eismo įvykį ir vykdyti pareigūnų nurodymus. Nugaišusiu gyvūnu pasirūpins aplinkos apsaugos pareigūnai ir medžiotojai. Būkite atidūs keliuose!