BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Prevencinės priemonės Šilutėje

Data

2020 08 05

Įvertinimas
0
Pareigūnų reidas1 [HDTV (1080)].jpg

Šilutėje, visą liepos mėnesį, pareigūnai kartu su Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos bei su policijos rinktinės "Aras" atstovais vykdė įvairaus pobūdžio patikrinimus.

Pareigūnai didelį dėmesį skyrė viešos tvarkos užtikrinimui prie vandens telkinių. Šiai prevencinei priemonei buvo pasitelktas laivas. Priemonės metu pareigūnai pažeidimų nenustatė. Džiugu, kad poilsiautojai laikosi saugaus elgesio taisyklių prie vandens ar vandenyje.

Taip pat suorganizuotos priemonės, siekiant užtikrinti saugų eismą keliuose. Priemonių metu buvo nustatyta 50 pažeidimų. Dažniausiai pasitaikantis pažeidimas - naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant transporto priemones. Primename vairuotojams, kad važiuojant automobiliu, kalbėti telefonu draudžiama. Užsisegti saugos diržą sugeba taip pat ne visi.

Pareigūnai aplankė ir Šilutės rajone veikiančias parduotuves. Tikslas - Alkoholio kontrolės įstatymo reikalavimų laikymasis. Patikrinimo metu nustatyti 3 pažeidimai (1- energetinio gėrimo pardavimas nepilnamečiui, 1- neišmuštas apmokėjimo kvitas, 1- prekių važtaraštis nebuvo pateiktas Valstybinei mokesčių inspekcijai).

Pareigūnai atsižvelgdami į gyventojų išsakytas pastabas dėl išvežiojamo alkoholio į namus, patikrino keleivių pavėžėjus ir taksi paslaugas teikiančius vairuotojus, tačiau tokių pažeidimų neužfiksavo. Pareigūnai nustatė kitus 5 pažeidimus (3- taksi vairuotojai vežant keleivius neįjungė taksometro, 2- keleivius vežantys taksi vairuotojai neturėjo taksi flakono ant automobilio stogo).

Ateityje policijos pareigūnai ir toliau rengs panašias prevencines priemones siekdami mažinti daromus nusižengimus bei skatindami atsakingiau laikytis taisyklių.

Būkite atidūs, atsakingi ir sąmoningi.