BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Prevencinė priemonė vandens telkiniuose su pasieniečiais

Data

2020 07 21

Įvertinimas
0
Priemonė.jpg

Šeštadienį, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pagėgių pasienio rinktinės Vileikių pasienio užkardos pareigūnai, kartu bendradarbiaudami vykdė prevencinę priemonę prie vandens telkinių – Nemuno, Skirvytės, Pakalnės, Atmatos, Minijos bei Šyšos upėse. Užtikrino viešąją tvarką, kontroliavo, kad būtų laikomasi laivybos taisyklių, ypatingą dėmesį skyrė laivavedžių blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų ir teisės valdyti vidaus vandenų transporto priemonės asmenų kontrolę.

Prevencinės priemonės metu sustabdytos ir patikrintos 8 vidaus vandenų transporto priemonės bei laivavedžių blaivumas. Iš patikrintų laivavedžių vienas iš jų, gim. 1986 m., buvo neblaivus (0,70 prom.) ir jam surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 406 str. 5 d. Taip pat patikrinus motorinę vidaus vandenų transporto priemonę (vandens motociklą) ir laivavedį, gim. 1991 m., nustatyta, kad jis neturi įgijęs teisės vairuoti tokios rūšies vidaus vandenų transporto priemonės. Jam surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 406 str. 3 d.

Primename, kad ir toliau policijos pareigūnai vykdys panašias prevencines priemones, bei užtikrins viešąją tvarką prie vandens telkinių. Laikykitės taisyklių, saugokite save bei kitus.