BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prevencinė priemonė skirta greičio mėgėjams

Data

2020 09 21

Įvertinimas
0
greitis.jpg

Deja, bet vis dar atsiranda vairuotojų, kuriems negalioja Kelių eismo taisyklės – lenkia transporto priemones kur draudžiama tai daryti, greičio pedalus spusteli ten kur turėtų būti pristabdoma. Policijos pareigūnai siekdami mažinti vairuotojų padaromus Kelių eismo taisyklių pažeidimus vykdo prevencines priemones su mobilia greičio matavimo įranga.

Penktadienį, Šilutės r., Laučių gyvenvietėje per 30 minučių policijos pareigūnai registravo net 45 greičio viršijimo pažeidimus. 2 vairuotojai kelio ruože, kuriame leistinas greitis 50 km/val., važiavo didesniu negu 100 km/val. greičiu. Vienas vairuotojas atliko lenkimą sankryžoje, kai Kelių eismo taisyklės tai draudžia. Vairuotojams pranešimai apie padarytus nusižengimus bus išsiųsti elektroniniu paštu, jei jis nurodytas valstybės informacinėse sistemose.

Pareigūnai įspėja, kad ir toliau intensyviai vykdys leistino važiavimo greičio kontrolę, todėl primygtinai prašo laikytis Kelių eismo taisyklių, saugoti save ir kitus eismo dalyvius.