copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policijos susitikimas su Pagėgių savivaldybės institucijų atstovais dirbančiais vaiko gerovės srityje

Data

2019 10 28

Įvertinimas
0
IMG_2945 [600x450].JPG

Siekiant aktyvinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, 2019 m. spalio 23 d. Pagėgių savivaldybės Vydūno viešojoje bibliotekoje, Tauragės (toliau – Tauragės aps. VPK) apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnų iniciatyva vyko susitikimas su Pagėgių savivaldybės institucijų atstovais dirbančiais vaiko gerovės srityje.

Pasitarime dalyvavo Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato viršininkė su bendruomenės pareigūne bei Pagėgių savivaldybės institucijų atstovai.

Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato viršininkė Edita Juciutė pristatė Tauragės aps. VPK Pagėgių policijos komisariato veiklos rezultatus bei iškylančias problemas dirbant su nepilnamečiais. Pasitarimo metu buvo kalbama apie Pagėgių savivaldybėje nepilnamečių padarytus administracinius nusižengimus, esamas ir teikiamas paslaugas vaikams. Susitikimo metu buvo aktyviai diskutuojama apie paslaugų poreikį kaip nepilnamečių užimtumą, prevencinių ir intervencinių priemonių taikymą, ypatingą dėmesį skiriant tarpinstituciniam bendradarbiavimui.

Institucijų bendradarbiavimas skatins bendrų projektų realizavimą, pažangios patirties mainus, socialinę partnerystę bei socialiai atsakingos visuomenės kūrimą.