BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Policijos pareigūnų susitikimai su gyventojais skirti mažinti smurto apraiškas

Data

2019 11 29

Įvertinimas
0
1.JPG

Smurtas šeimoje yra opi problema Lietuvoje. Vis dar sunku suvokti, kad bet kokia smurto forma yra netoleruojama. Svarbu yra kalbėti apie tai, imtis veiksmų, neužsidaryti savyje, ieškoti pagalbos.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė visą lapkričio mėnesį organizavo susitikimus su Pagėgių savivaldybės gyventojais, socialiniais darbuotojais bei smurtą patyrusiais asmenimis.

Susitikimo metu kalbėta apie smurto artimoje aplinkoje rūšis, galimas rizikas tapti smurto aukomis. Taip pat diskutuota apie pagalbos smurto artimoje aplinkoje aukoms bei smurtautojams gavimo galimybes. Išklausytos istorijos, kurios pakeitė žmonių gyvenimus ir priimti reikšmingi sprendimai lėmę naujas pradžias. Bendradarbiaujant su Šilutės sveikatos visuomenės centru po susitikimų visiems dalyviams įteikti atšvaitai, lankstinukai, taip pat pareigūnė ragino netoleruoti smurto artimoje aplinkoje apraiškų bei pranešti apie galimus smurto artimoje aplinkoje atvejus, skambinant telefonu 112/8 700 60000 arba informaciją teikti per e-policija.

Saugokime save!