BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policijos pareigūnai sulaikė naktį siautėjusius Šilutėje asmenis

Data

2019 12 30

Įvertinimas
0
antrankiai.JPG

2019 m. gruodžio 23 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo pranešimą, kad apie 19.30 val. į vyro, gim. 1975 m., namus, Šilutėje, su pažįstama moterimi pateko du asmenys, kurie vyrui sudavė į galvos sritį daugybę smūgių ir pavogė auksinį žiedą, 170 eurų bei mobilųjį telefoną ,,Verni 2 pro”. Asmuo patyrė 1 310 eurų nuostolį. Netrukus gausios kriminalinės policijos bei Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnų pajėgos aptiko užpuolikų buvimo vietą ir du asmenis t. y. vyrą ir moterį sulaikė. Vienas įtariamasis spėjo pasišalinti. Tačiau gruodžio 24 d. apie 00.39 val. policijos pareigūnai vėl gavo pranešimą, kad Šilutėje, Jaunimo al., pranešėjos mamą užpuolė vyras, kuris sukėlė jai fizinį skausmą, atėmė mobilųjį telefoną, buto raktus. Įtariamasis buvo su kirviu rankose. Moters apibūdinimas atitiko pasišalinusio vyro tapatybę. Pareigūnams sekant karštais pėdsakais iškart po užpuolimo, Šilutėje buvo sulaikytas ir trečiasis užpuolikas.

Policijos pareigūnai sulaikė moterį, gim. 1990 m., vyrą, gim. 1984 m., ir vyrą, gim. 1982 m. Sulaikyti asmenys yra Šilutės rajono gyventojai ir policijai buvo žinomi. Pradėti du ikiteisminiai tyrimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. ir 180 str. 1 d.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai kratos metu pas įtariamųjų rado vogtų daiktų, ir pašo asmenis, kurie galimai nukentėjo nuo ilgapirščių kreiptis į policijos komisariatą.

Taip pat primename, kad saugotumėte save, neįsileistumėte nepažįstamų asmenų, ypač neatidarinėtumėte durų, šventes sutikite artimųjų rate saugiai.