BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policijos pareigūnai netoleruos nelegalių veiklų

Data

2020 08 27

Įvertinimas
0
1 [800x650].jpg

Galiojantys Lietuvos Respublikos įstatymai numato, kad prekyba alkoholiniais gėrimais yra leidžiama tik tam turint išduotą licenciją, o jos prekybą parduotuvėse apriboja laikas. Nors baudos už alkoholio pardavinėjimą be leidimo yra didžiulės, tai nelegaliai alkoholį prekiaujančių asmenų neatbaido.

Vakar apie 7.50 val. Pagėgiuose, Vilniaus g., sulaikytas asmuo, kuris nelegaliai įsigijo alkoholinių gėrimų. Kaip vėliau paaiškėjo pardavėjas, gim. 1978 m., netik, kad neturi leidimo verstis komercine ar ūkine veikla, bet jau ilgą laiką užsiėmė tokia veikla, visgi buvo pergudraudas ir išaiškintas.

Prekiautojui pradėta teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 127 str. 1 d. Už tai jam gresia bauda nuo trijų šimtų devyniasdešimt iki vieno tūkstančio vieno šimto eurų.

Pareigūnai primena, kad prekyba alkoholiniais gėrimais neturint tam leidimo draudžiama.