BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Policija perspėja gyventojus apie pirotechnikos sukeliamas pasekmes

Data

2017 12 15

Įvertinimas
0
PERSPEJA.png

Dažniausiai žmonės pirotechnikos gaminiais susižaloja dėl šių priežasčių:

pirotechnikos gaminių mėtymas į kitus žmones (chuliganizmas);

naudojimasis pirotechnikos gaminiais nesilaikant vartojimo instrukcijos;

savadarbių, nekokybiškų gaminių naudojimas;

tėvų neatsakingumas (tėvai leidžia vaikams sprogdinti pirotechnikos gaminius).

Kad išvengti sužalojimų, patiriamų dėl netinkamo pirotechnikos priemonių vartojimo, policija pataria:

nepirkiti pirotechnikos gaminių turguje, gatvėje, prekybos kioske ar iš automobilio, nes šios prekės gali būti nekokybiškos;

atidžiai perskaityti pirotechnikos priemonės vartojimo instrukciją ir jos laikytis;

nesinaudotis tais pirotechnikos gaminiais, kurių garantijos (saugojimo) laikas yra pasibaigęs;

nemėtyti pirotechnikos gaminių į kitus žmones;

neleisti apsvaigusiems nuo alkoholio, narkotikų, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų asmenims naudotis pirotechnikos priemonėmis.

Atminkite, kad civilinių pirotechnikos priemonių (pagal atskiras kategorijas) gali įsigyti ir jomis naudotis ne jaunesni kaip 14 metų asmenys, todėl pamačius fejerverkus leidžiančius jaunesnius vaikus reikėtų apie tai pranešti policijos pareigūnams.

Nepilnamečiai yra pagrindiniai pirotechnikos vartotojai, todėl Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnės mokyklose savo ruožtu praves prevencines paskaitas apie pirotechnikos priemonių naudojimą, atsakomybę bei žalą.