BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Per pastarąsias dienas neblaivių vairuotojų sąrašą papildė dvi moterys

Data

2020 09 09

Įvertinimas
0
Alkotesteris.jpg

Vienas iš būdų, kuriuo siekiama sutramdyti neblaivius vairuotojus - griežtesnė atsakomybė. Vis tik tikinčių, kad net ir išgėrę jie yra „puikūs“ vairuotojai, ir kad policijai jie neįklius, pasitaiko ne vienas. Praėjusios paros įvykiai tai tik patvirtina.

Pareigūnai užtikrindami viešąją tvarką ir eismo saugumą, 2020 m. rugsėjo 4 d. apie 14.42 val. Tauragėje, Pramonės gatvėje, patikrinimui sustabdė automobilį „Peugeot 406“. Prie automobilio vairo sėdėjo stipriai nuo alkoholio apkvaitęs 70-metis vyriškis. Jam alkotesterio pagalba nustatytas 2,51 promilės girtumas. Pareigūnų sulaikytas ir į tarnybinį automobilį įsodintas neblaivus vairuotojas, elgėsi labai įžūliai. Pastarasis pareigūnus iškoneveikė necenzūriniais žodžiais, daužė tarnybinio automobilio groteles.

2020 m. rugsėjo 5 d. apie 20.05 val. Šilutės rajone buvo sustabdytas automobilis Volkswagen“, kurį vairavo neblaivi moteriškė. 42-iejų vairuotojai nustatytas 2,20 promilės girtumas. Neblaivi vairuotoja nuo tolimesnio vairavimo buvo iš karto nušalinta, o jos automobilis pristatytas į automobilių saugojimo aikštelę.

Ankstyvą antradienio rytą pareigūnams į rankas pakliuvo dar viena neblaivi vairuotoja.

Pareigūnai apie 5.05 val. Šilutės rajone, Saugų seniūnijoje, Grumblių kaime, Vilties gatvėje, pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį Ford Mondeo“. Bandant stabdyti minėtą automobilį, pastarasis nestojo ir kliudydamas pareigūnų tarnybinį automobilį nuvažiavo tolyn. Vairuotoja dar kiek pavažiavusi, nusprendė vykdyti pareigūnų reikalavimą - sustoti.

Pareigūnams tikrinant 63-iejų vairuotojos blaivumą, alkotesteris pirmu pūtimu nustatė 2,15 promilės girtumą, antru pūtimu - 2,29 promilės girtumą.

Minėtų asmenų atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Primename, kad vairuotojai privalo važiuoti saugiai, atsakingai, laikytis Kelių eismo taisyklių reikalavimų, pasirinkti saugų važiavimo greitį, o svarbiausia nesėsti už vairo apsvaigus nuo alkoholio.

Raginame gyventojus nesėsti už automobilio vairo, esant neblaiviems ir neleisti to daryti kitiems asmenims. Taip pat turint įtarimų, kad transporto priemonę vairuoja galimai neblaivus asmuo, apie tai nedvejodami praneškite policijos pareigūnams.