BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pasitinkant Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną, pareigūnai leidosi į dviračių žygį

Data

2020 09 08

Įvertinimas
0
119004030_491104075186492_1185177821164312682_n.jpg

Rugsėjo 10 d. bus minima Pasaulinė savižudybių prevencijos diena. Šią dieną reikėtų visiems atkreipti dėmesį į didelį savižudybių skaičių ir ieškoti išeičių užkirsti tam kelią.

Norėdami paminėti šią ateinančią dieną, Tauragės miesto gyventojai kartu su Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnėmis, rugsėjo 7 d., dalyvavo dviračių žygyje. Kaip ir kasmet šį dviračių žygį inicijavo Tauragės savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Labai džiugu, kad į šią iniciatyvą kasmet įsitraukia vis daugiau dalyvių.

Bendruomenės pareigūnės dviračių žygio dalyviams - dviratininkams priminė kelių eismo taisykles ir skatindamos gyventojų fizinį aktyvumą, kartu su jais leidosi į dviračių žygį.

Padrąsinkime vienas kitą, suvienykime pastangas padedant žmonėms, turintiems minčių apie savižudybę. Galbūt kartais išties pakanka skirti minutę savo artimui, kad atpažinti savižudybės pavojaus signalus ir išgelbėti jo gyvybę.