BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Pareigūnai tikrino taksi paslaugas teikiančius asmenis

Data

2020 06 02

Įvertinimas
0
Taksi foto.jpg

Pareigūnai siekdami užtikrinti saugų eismą keliuose, nuolat organizuoja įvairias policines priemones.

2020 m. gegužės mėnesį pareigūnai Šilutės mieste vykdė fizinių ir juridinių asmenų vykdančių taksi ir keleivių vežimo už atlygį paslaugas patikrinimus.

Patikrinimo metu nustatyta atvejų, kai taksi vairuotojai teikia ne tik asmenų pavežėjimo paslaugas, bet ir alkoholinių gėrimų pristatymo paslaugas.

Šitokia veikla taksi vairuotojams yra draudžiama.

Gyventojai nerimauja, kad dėl išvežiojamo alkoholio į namus, gali padaugėti nusikaltimų. Vienas iš jų – smurtas prieš kitus šeimos narius.

Pareigūnai pastebėjo ir tai, kad kai kurių taksi vairuotojų automobiliai nebuvo paženklinti įstatymų numatyta tvarka, taip pat ne visais atvejais įjungiamas taksometras.

Pareigūnai atsižvelgdami į gyventojų išsakytas pastabas ir pasitelkdami Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojus, toliau aktyviai tikrins keleivių pavežėjus ir taksi paslaugas teikiančius vairuotojus.