copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


PAPILDYTA.Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos ieškant be žinios dingusios Danutės Preidienės

Data

2020 02 26

Įvertinimas
0
Danutė Preidienė dingusi be žinios.jpg

Ačiū už Jūsų pagalbą. Deja, moteris dingusi šeštadienį, rasta mirusi. Policijos pareigūnai tikslina aplinkybes. Užjaučiame šeimą ir draugus.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusios Danutės Preidienės, gim. 1953 m.

2020-02-22 apie 16.00 val. moteris, gim. 1953 m., gyv. Šilutės r., Švėkšnos sen., Lekiškės k., ėjo namo iš giminaičių ir iki šiol negrįžo.

Požymiai: smulkaus kūno sudėjimo, apie 160 cm ūgio, trumpų žilų plaukų. Minėtą dieną moteris buvo apsirengusi rudos spalvos odine striuke, tamsios spalvos kelnėmis, avėjo rudos spalvos vidutinio ilgumo guminiais batais. Su savimi turėjo baltos spalvos polietileninį maišelį.

Gyventojus, žinančius apie dingusios moters buvimo vietą ar galinčius suteikti kitos informacijos, prašome pranešti Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vaidai Auškalnienei, tel.: 8 700 64054, el. paštu vaida.auskalniene@policija.lt arba Šilutės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai Dainai Černiauskienei, tel. Nr. 8 700 64027, 8 655 48329, el. paštu daina.cerniauskiene@policija.lt.