BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pagrindinės taisyklės elektrinių paspirtukų, mopedų bei kitų dviračių priemonių vairuotojams

Data

2020 07 02

Įvertinimas
0
IMG_3779 [800x600].jpg

Bendruomenės pareigūnės kaskart atšilus orams ir prasidėjus dviračių transporto priemonių sezonui organizuoja prevencines priemones susijusias su tai. Priemonių metu stengiamasi jaunajai kartai įdiegti teisingas vertybes ir atsakingumą kelyje.

Tačiau pastarosios savaitės ir du įvykiai kaip jaunuolis važiuodamas dviračiu buvo partrenktas pėsčiųjų perėjoje arba jaunuolis su elektriniu paspirtuku važiuodamas šaligatviu atsitrenkė į automobilį, dar kartą rodo, kad išgirsti ir supratus vadovautis taisyklėmis yra ne tik svarbu, bet būtina.

Atminkite, kad važiuojant transporto priemone nepilnamečiams (iki 18 metų) privalomas saugos šalmas, ne dėl noro tai, o dėl Jūsų saugumo.

Už Kelių eismo taisyklių pažeidimus taikoma atsakomybė pagal administracinių nusižengimų kodeksą. Taip pat apeliuojame ir į tėvus, pasirūpinkite, kalbėkite, mokykite, rodykite, kaip saugiai elgtis kelyje, kitu atveju už vaikų nepriežiūrą gali grėsti atsakomybė Jums.