BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Pagėgiuose policijos pareigūnai tikrino vairuotojų atidumą ir Kelių eismo taisyklių laikymąsi

Data

2020 02 03

Įvertinimas
0
policija su svyt nakti.jpg

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių komisariato pareigūnai, 2020 m. sausio 30 d. nuo 10.00 val. iki 11.30 val. ir nuo 13.30 val. iki 15.00 val. Pagėgiuose, vykdė prevencinę priemonę, kurios tikslas buvo nustatyti vairuotojų daromus pažeidimus dėl specialųjų transporto priemonių su įjungtais garso ir šviesos signalais nepraleidimo bei kitų administracinės teisės pažeidimų nustatymo.

Priemonės metu buvo nustatyta 20 pažeidėjų ir surašyti protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 6 d. (Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas). Vairuotojams gresia bauda nuo devyniasdešimt iki vieno šimto keturiasdešimt eurų.

Policijos pareigūnai primena, kad Kelių eismo taisyklių 12 punktas nurodo, kad eismo dalyviai privalo nedelsdami duoti kelią artėjančioms specialiosioms transporto priemonėms su įjungtais mėlynais ir raudonais (arba tik mėlynais švyturėliais) ir specialiaisiais garso signalais ir jų lydimoms transporto priemonėms. Transporto priemonių vairuotojai keliuose, kur eismui abiem kryptimis yra ne daugiau kaip 4 eismo juostos, privalo sustoti dešiniajame kelkraštyje, kai jo nėra, – prie dešiniojo važiuojamosios dalies krašto (keliuose su skiriamąja juosta sustoti privalo tik ta pačia kryptimi judančios transporto priemonės).

Įsidėmėkite, kad automobilius su įjungtais švyturėliais ir garso signalais privaloma praleisti, nes policijos pareigūnai aktyviai fiksuoja pažeidėjus, kurie nesilaiko taisyklių.