BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Pagėgiuose įvyko Pagėgių komisariato 2019 m. veiklos ataskaitos pristatymas

Data

2020 02 07

Įvertinimas
0
2 [600x450].jpg

2020 m. vasario 5 d. Pagėgių savivaldybės pasitarimų salėje, įvyko Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) Pagėgių policijos komisariato 2019 metų veiklos ataskaitos pristatymas.

Pasitarime dalyvavo Tauragės aps. VPK viršininko pavaduotojas V. Mylimas, Pagėgių savivaldybės meras Vaidas Bendaravičius, Tauragės apylinkės teismo Tauragės rūmų pirmininkas Egidijus Mockaitis, Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros vyriausias prokuroras Gražvydas Žebelys, Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės vado pavaduotojas Rimantas Petrauskas, Pagėgių policijos komisariato darbuotojai, įstaigų ir organizacijų atstovai bei seniūnai.

Metinę 2019 metų Pagėgių policijos komisariato veiklos ataskaitą pristatė viršininkė E. Juciutė. Buvo apžvelgta pranešimų, pareiškimų apie įvykius registravimo, nusikalstamumo ir jo ištyrimo statistika. Pasidžiaugta, kad Pagėgių savivaldybėje per 2019 metus nebuvo registruota sunkių ir labai sunkių nusikaltimų ar automobilių vagysčių. Per praėjusius metus pareigūnai neregistravo nė vieno įvykio dėl žuvusių eismo įvykiuose ar įvykdytos nusikalstamos veikos, kurioje įtariamaisiais būtų nepilnamečiai. Taip pat pasitarimo metu aptarti probleminiai klausimai, kaip smurtas artimoje aplinkoje, vagystės ir neblaivūs vairuotojai.

Institucijų ir įstaigų vadovai padėkojo už glaudų bendradarbiavimą ir gerus rezultatus. Buvo apdovanoti trys Pagėgių komisariato policijos pareigūnai atminimo ženku „Už ištarnautus metus” bei du policijos rėmėjai.