copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Norėjo pralobti, bet pareigūnai užkirto kelią

Data

2020 03 10

Įvertinimas
0
1 [600x450].jpg

2020 m. kovo 9 d. apie 10.31 val. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai turėdami informacijos, kad galimai namuose yra laikomos kontrabandinės cigaretės, atliko kratą pas vyrą, gim. 1956 m.

Kratos metu namuose, Pagėgių sav., Natkiškių sen., Žemučių k., atviroje vietoje buvo laikomi Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka specialiaisiais ženklais – banderolėmis nepaženklinti tabako gaminiai. Iš viso rasta ir paimta apie 2 500 vienetų pakelių, kurių vertė siekia 9 175 eurus.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 199-2 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas akcizais apmokestinamomis prekėmis). Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba laisvės atėmimas iki ketverių metų.