BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


exclamation

Informuojame, kad nuo 2020-11-27 18:00 iki 2020-11-29 18:00 ir nuo 2020-12-11 18:00 iki 2020-12-13 18:00 bus atliekami IS infrastruktūros perkėlimo darbai. Dėl šios priežasties galimi trumpalaikiai portalo „Mano vyriausybė“ veiklos sutrikimai. Atsiprašome už nepatogumus.

Neapgalvoti poelgiai pritraukia nemalonumus

Data

2020 10 13

Įvertinimas
0
BMW automobilis [800x450].jpg

Vienas iš lietuvių bruožų yra dalintis savo laimėjimais, žygbarbiais tam tikrais poelgiais su visais. Deja, ne visi daromi poelgiai yra teisingi. Policijos pareigūnus pasiekė vaizdo įrašas, kuriame fiksuojamas chuliganiškas vairavimas Šidagių kaime, kai automobolio ,,BMW 5” vairuotojas nepaiso Kelių eismo taisyklių.

Policijos pareigūnai išanalizavo vaizdo įrašą ir nustatė ne vieną padarytą pažeidimą. Asmuo gyvenvietėje, kur leistinas važiavimo greitis 50 km/h, važiavo net 3 kartus viršydamas leistiną greitį, remiantis spidometro duomenis apie 150 km/h greičiu, kelio vingyje pažeidinėjo siauros ištisinės kelio ženklinimo linijos reikalavimus, važiavo priešpriešine eismo juosta kai tai daryti draudžiama ir prie visa to pats filmavo savo daromus pažeidimus, kai vairuojant automobilį griežtai draudžiama naudotis mobilaus ryšio telefonu.

Socialinio tinklo ,,Facebook” paskyroje vyras, gim. 1995 m., pasidalino savo įrašu įrodydamas, kad jam negalioja Kelių eismo taisyklės. Deja, toks poelgis neliko nepastebėtas ir vairuotojas tikriausiai ilgai atmins savo klaidas. Jam surašytas protokolas vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d. (Pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, Kelių eismo taisyklėse nustatyto draudimo lenkti ar įvažiuoti į priešpriešinio eismo juostą pažeidimas). Už šią veiką numatyta bauda nuo 450 iki 550 eurų bei teisių atėmimas nuo 12 iki 24 mėnesių.

Atminkite, kad kaskart sėsdami prie vairo esate atsakingi už save bei kitus eismo dalyvius. Vairuokite atsakingai, įvertinkime galimas grėsmes ir laikykitės visų Kelių eismo taisyklių reikalavimų.