BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Naujovė - galimybė užsisakyti asmens dokumento galiojimo priminimą!

Data

2019 04 09

Įvertinimas
0
PRIMENA.png

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai informuoja apie galimybę turimo asmens dokumento galiojimo terminą pasitikrinti naudojantis elektroninėmis paslaugomis.

Visą informaciją rasite naudojantis informacine sistema – EPIS (https://epis.vrm.lt/epis/; https://www.migracija.lt). Užsisakyti minėtą paslaugą galima, bet kuriuo metu – vos įgijus naują asmens dokumentą ar jį turint iš anksčiau, pasirenkant palankų informavimo apie dokumento galiojimo pabaigą laiką – nuo vieno iki šešių mėnesių. Informacija apie dokumento galiojimo pabaigą asmens pasirinkimu teikiama nemokama trumpąja SMS žinute ir (ar) elektroniniu paštu.

Nauja galimybė padeda išvengti nemalonumų tvarkant dokumentus skubos tvarka susiruošus į neplanuotą kelionę ar sveikatos, turto ar kitus dokumentus įvairiose įstaigose.

Taip pat prisijungę prie EPIS paslaugų portalo galėsite:

- pateikti tarpininkavimo raštą dėl nacionalinės vizos (tik juridiniai asmenys);

- pateikti elektroninį prašymą patvirtinti kvietimą;

- pateikti pranešimą apie prarastą dokumentą;

- peržiūrėti informaciją apie turimus dokumentus;

- gauti informaciją apie dokumento galiojimo pabaigą;

- sužinoti informaciją apie gaminamus dokumentus;

- sumokėti valstybės rinkliavą už kvietimo patvirtinimą.