BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Minint Kriminalinės policijos dieną, rengtos sportinės varžybos

Data

2019 10 24

Įvertinimas
0
IMG_2747 [600x450].jpg

2019 m. spalio 23 d. minint artėjančią Kriminalinės policijos dieną, Tauragės (toliau – Tauragės aps. VPK) apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kartu su Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos 3 – iojo skyriaus instruktoriais suorganizavo krepšinio varžybas, o bendradarbiaujant su Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Pasieniečių mokyklos Profesinių dalykų skyriaus specialistais šaudymo varžybas.

Viso krepšinio aikštelėje susirungė 7 komandos, iš jų 6 sudarė Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos pareigūnai, bei 1 komandą sudarė Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės pasieniečiai. Susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad šio turnyro nugalėtojais taps Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus komanda. Antrąją vietą iškovojo Valstybinės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės komanda, trečia vieta atiteko Šilalės rajono policijos komisariato komandai. Taikliausias metant baudas buvo Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus vyresnysis tyrėjas Ignas Budrys, o tritaškių metime taikliausias buvo Pagėgių pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus atstovas Rimas Ubartas.

Po įtemptų krepšinio varžybų, toliau sekė šaudymo varžybos, kurios pareikalo, ne tik greičio, orientacijos, bet ir praktikos, įdirbio bei įgūdžių. Komandas sudarė po tris asmenis, kurių rezultatai buvo sumuojami. Pasibaigus varžyboms ir susumavus taškus, paaiškėjo, kad pirmąją vietą atiteko Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos žvalgybos skyriaus komandai, antrąją vietą iškojo Pagėgių pasienio rinktinės komanda, o tretieji liko Tauragės aps. VPK Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus komanda. Žinoma buvo renkama ir taikliausiai šaudantis vyras bei moteris. Apdovanoti buvo Tauragės aps. VPK Kriminalinės policijos žvalgybos skyriaus viršininkas Tomas Jasulevičius ir Tauragės aps. VPK Imuniteto ir vidaus tyrimų skyriaus vyriausioji tyrėja Janeta Jokūbaitienė.

Tauragės apskr. VPK kolektyvas sveikina nugalėtojus bei džiaugiasi tęstinumu organizuojant sportines varžybas Kriminalinės policijos dienos progai paminėti.